İvedik Yangın Kapıları Ankara Bey Door Yangın kapıları, yangın çıkışı ve benzeri acil durumlarda insanları hızlı yangın merdivenine ya da dışarıya tahliyesi için kullanılan kaliteli ve güvenlikli modellerden oluşmaktadır. Firmamız Ankara Bey Door güler yüzlü ve kaliteli hizmeti ile hizmet vermekte siz değerli müşterilerinin memnuniyetini her zaman önemsemektedir.
Peki, yangın kapısı nedir? Neden yangın kapılarına ihtiyaç duyulur? İvedik Yangın Kapıları  Yangın kapısında önemli olan özellikler nelerdir? Hangi modeller yangın kapılarında tercih edilir?

Yangın Kapısı Nedir?

Olabilecek yangın gibi afetler karşısında insan çaresiz kalmaktadır. Ancak alınacak önlemler ile zararları minimuma indirmek ve can güvenliğini koruyabilmek mümkündür. Örneğin, hastane, okul, AVM, restoran, otel, fabrika ve yüksek katlı apartmanlar gibi sosyal alan ve tesislerde yangın kapıları mutlaka yer almaktadır. Günümüzde birçok sitede ve binada da yangın kapıları yer almaktadır.
Ankara Bey Door, sizlere yüksek kaliteli ve amacına uygun olarak üretilmiş birçok yangın kapı modeli sunar. İvedik Yangın Kapıları Yangın kapıları modellerimiz; ihtiyaca göre tek-çift kanat, camlı, menfezi, İtalyan tip, gömmeli, panik barlı ve şaft kapakları gibi birçok çeşitte yer almaktadır. Ayrıca özel projeler için de yangın kapı modellerimiz bulunur.

Yangın Kapısı Neden Önemlidir?

Yangın kapıları birçok nedenden ötürü binalarda ve sosyal alanlarda gereklidir. Bu kapılar, yangının yayılmasını önlemekte ve duman geçişinin hızını azaltmaktadır. Her şeyden önce can güvenliğini sağlayan yangın kapıları, binadan güvenli bir şekilde çıkılmasını sağlamaktadır. İvedik Yangın Kapıları Yangın kapısı seçerken, kapının yangın dayanımı derecesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Firmamız sizlere detaylı bilgi aktaracaktır.

Yangın kapı modelleri üretilirken gerçek bir yangın koşullarını simüle eden akredite laboratuvarlarda test edilmekte ve uygunluğuna bağlı olarak sertifikalandırılmaktadır. İvedik Yangın Kapıları Kısacası, bu simule test sırasında yangın kapısının performansına uygun olarak onaylanmış bir sertifikası vardır.

Ankara Bey Door ile Güvenlikli Kapılar

İvedik Yangın Kapıları Ankara Bey Door sizlere her zaman TSE belgesine sahip, kaliteli ürünler sunmaktadır. Firmamızın birbirinden özel ve birbirinden kaliteli kapı modelleri ve güvenlikli akşamlara sahip ürünleri vardır.
Firmamız Ankara Bey Door güler yüzlü ve kaliteli hizmeti ile hizmet vermekte siz değerli müşterilerinin memnuniyetini her zaman önemsemektedir.